Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka :

Set içerik:
LR Aloe Vera El Kremi (75 ml)
LR Aloe Vera Nemlendirici Jel Yüz Kremi (50 ml)
LR Aloe Vera Hassas Cilt Kremi (100 ml)

Aloe Vera görüntüsüyle ilk bakışta kaktüse benzer. Ancak aslında zambak familyasına aittir. Aloe Vera, çoğunlukla aylarca hiç yağmur düşmeyen aşırı sıcak yaz aylarının görüldüğü yerlerde yetişir, örneğin: Küba, Meksika (Yucatan), Brezilya, Afrika ve Kanarya Adaları. Bu bitki yaşayabilmek için yapraklarında bol miktarda nem deposu barındırır: 

2001’den bu yana LR da Aloe Vera’nın kapsamlı özelliklerini kendi için keşfetmiş ve aloe vera içeren, kaliteli kozmetik ürünleri ve gıda takviyeleri üretmiştir. Istisnai düzeyde fazla miktarda Aloe Barbadensis yaprağı suyu ve seçilmiş etken madde kombinasyonları LR Aloe Vera ürünlerini içten dışa etki gösteren birer deneyime dönüştürür. Her gün cildinizi geniş yelpazeli Aloe Vera bakım ürünleriyle şımartın, ayrıca bu ürünlerle optimum cilt bakımı isteğinizi de karşılıyoruz. LR Aloe Vera bakım ürünlerinde bitkinin yalnızca iç kısmını kullanırız. Aloe Vera’nın ekimi, suni toprak gübreleri ve böcek ilaçları kullanılmadan geleneksel ekim yöntemleriyle gerçekleştirilir. Olgunlaşmış bitkiler, özleri ve yağları Aloe Vera’dan elde edilen jelle mükemmel şekilde bir araya getirilir ve elde edilen ürünler cilt temizliği ve bakımında kullanılır.

ÜRETİM 
Aloe Vera, bozulmamış doğal yapı içinde yer alan uçsuz bucaksız tarlalarda yetiştirilir. LR, nihai olarak sosyal projelerde de bölge olarak yer alan Meksika’nın geniş yayla plantasyonlarının birinden elde edilen Aloe Vera yaprak jeliyle ilgilenir. Bu yaprak jeli birden fazla özenli aşamadan geçerek elde edilir:

1.  Yaprakta bulunan kirin ve diğer kalıntıların yıkandığı her bir yaprağın banyolandığı mekanik temizleme aşaması gerçekleşir.
2.  Jel benzeri iç kısma ulaşmak için yeşil dış katman dikkatle üst ve alt kısımdaki yapraklardan soyulur.
3.  Presli filtre ve sonraki temizleme aşamalarıyla aloe vera yaprağının suyu çıkarılır.
4.  Pres suyu teknik olarak optimize edilmiş çerçeve şartlarına göre doldurulur ve doğrudan gönderime hazırdır. Üretim talimatnameleri IASC (Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi) kriterlerine göre uygulamaya konur.


KALİTE
LR, tüm ürünlerinde en yüksek kaliteyi ortaya koyar. Böylece en iyisi olma isteğiyle geliştirilmekte ve üretilmektedir. Bu nedenle nihai olarak en yüksek kalite şartını karşılayan Aloe Vera yaprakları içindeki jel kısmı kullanmaktayız. Buna ek olarak kıymetli içerik maddelerinden tamamen yararlanabilmek için bu jel kısmı yeniden işlemeyi kendimize görev edindik. LR, rekabette öne çıkmak üzere ürünlerinde yüksek miktarda Aloe Vera jel konsantrasyonu kullanır. Bu uygulamalar, her yıl edinilen sertifikalar ve Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi’nden (IASC) tüm ürünlerimiz için aldığımız sertifikalarla desteklenmektedir. Başarı, yıllardır ürünlerimizde taşıdıgımız IASC damgasıyla onaylanmaktadır.

İÇERİK MADDELERİYLE İLGİLİ BİLGİLER 
Aloe Vera, çöl zambağı ailesine aittir ve geleneksel olarak yetiştirildikleri bölgelerde yüzyıllardan bu yana dahili ve harici kullanıma yönelik „çok yetenekli“ bir ürün olarak kullanılır. Kozmetik ve tıbbi terapiye de uygundur. Örn. su depolama, sıcak ve kuru hava şartlarında zorlu durumlarda hayatta kalma ve besin maddelerini kumlu taban kısmında depo şeklinde biriktirme yeteneği gibi farklı özellikleri sayesinde içerik maddelerini yoğun miktarda içinde barındırır. İnsan organizması üzerinde pozitif etkileri çoğu LR Aloe Vera ürünün temelini oluşturmaktadır. Nefertiti ve Kleopatra tarafından kullanıldığı bilgisi rivayetlere dayanır.

www.songulbayramoglu.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Lr Son

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor